Reerslev-Stærkende bestyrelsen 2018-201
Bestyrelsesmøder   2. mandag i måneden kl.19:30
 info@reerslev-sterkende.dk
alle i bestyrelsen vil modtage besked fra denne mail
 


Formand
Christina Søe Langholm
Thorsager 34
Tlf: 51243337
email: cslangholm@gmail.com


 

Næstformand
Mads Ring Hansen
Nørregade 3, Reerslev
Tlf.:
30632678
email: mads.ring@hansen.dk



 


Kasserer
Lene Johnsson
Stendyssevej 13, Reerslev
Tlf.: 20492050
email:



 

Sekretær
Michael Kjeldsen
Tingstedvej 24
Tlf.: 27120191
email: mikmak.kjeldsen@gmail.com


 


Bestyrelsesmedlem
Sarah Mahdi
Nørregade 6
Tlf:
31212911
email: sarahmahdi87@gmail.com



 


Bestyrelsesmedlem
Birthe Holst Christensen
Tingstedvej 22
Tlf: 46564356
e
mail: b.holst@hotmail.com


 


Bestyrelsesmedlem
Nick Ziegler
Tingstedvej 41, Reerslev
Tlf.: 40187228
Mail: nick@hyldagergaard.dk



 


Bestyrelsesmedlem
Kristian Riegels Thomsen
Stærkendevej 159
Tlf.:
20946022
Mail: kristian@riegels.dk

 


Suppleant
Kirsten Halby
Tingstedvej 18, Reerslev
Tlf.:
21295006
email: khalby@mail.dk



 


Suppleant
Jimmie Johansson
Tingstedvej 26
Tlf.: 20304636
Mail: dkfamjohansson@gmail.com

 Presse og kommunikation  
 Byggeudvalg og Trafikudvalg  Nick Ziegler
 Aktiviteter og arrangementer  
 Agenda 21  Kirsten Halby
 Skovrejsning  Nick Ziegler
 Revisor  Niels Willumsen og Ulla Christensen
 Revisorsuppeant  Arne Frandsen

Bestyrelsesmedlemmer fra 1988 til 2017